جمعه ۲۴ فروردين ۱۴۰۳ , 12 Apr 2024
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۰
کد مطلب : 40146
معاون وزیر ورزش و جوانان در نامه‌ای به سلطانی‌فر تمام آنچه که در این مدت در خصوص ممنوعیت به کارگیری بازنشسته‌ها مطرح شده بود را تشریح کرد.
وزیر برای بازنشسته‌ها تصمیم‌گیری می‌کند
به گزارش رسانه الکترونیکی تابش کوثر، با رفتن محمود گودرزی و روی کار آمدن مسعود سلطانی‌فر همه ورزشی‌ها در انتظار تغییرات و تحولات بودند تا شاید آنچه مدنظر رئیس‌جمهوری در ورزش بود اتفاق بیفتد.

ورزش کشور در این چند وقت با چالش‌های زیادی روبه‌رو بود که می‌توان به وضعیت مدیریتی سرخابی‌‌ها، اداره شدن فدراسیون‌ها با سرپرست، حضور دو شغله‌ها، بازنشسته‌ها و دو تابعیتی‌ها اشاره کرد، چالش‌هایی که شاید به سختی بتوان گفت با روی کار آمدن سلطانی‌فر رو به بهبود بوده است.

در ابتدای سال ۹۵ دیوان محاسبات با ارسال نامه‌ای به محمود گودرزی وزیر وقت ورزش و جوانان ممنوعیت به کارگیری بازنشسته‌ها را ابلاغ کرد موضوعی که تا امروز اجرایی نشده است.

یک ماه بعد از این نامه، مجلس شورای اسلامی نیز با ارسال نامه‌ای مجددا این موضوع را پیگیر شد. بالاخره بعد از گذشت چندین ماه وزارت ورزش با تشکیل کارگروهی قرار شد به این موضوع رسیدگی کند و اعلام شد در لیستی محرمانه اسامی بیش از ۲۵۰ نفر از کارمندان و مسئولین و روسای فدراسیون‌ها مطرح شد که بازنشسته هستند، اما باز هم وزارت ورزش در خصوص خروج این افراد در فدراسیون‌ها اقدامی انجام نداده است.

بعد از روی کار آمدن سلطانی‌فر، معاونت وزیر ورزش که مسئولیت رسیدگی به بحث بازنشسته‌ها را دارد، در نامه‌ای تمام نامه هایی که به این وزارتخانه ارسال شده بود را ضمیمه کرده و در واقع تصمیم گیری درباره بحث بازنشسته‌ها به صورت کلی به وزیر ورزش واگذار شد.

حدود یک ماه و نیم از حضور سلطانی‌فر در وزارت ورزش می‌گذرد، اما هنوز هیچ اقدام جدی در خصوص دو تابعیتی‌ها، دو شغله‌ها و همین طور بازنشسته‌ها گرفته نشده است.

منبع: فارس
https://tabeshekosar.ir/vdcepz8e.jh87ei9bbj.html
نام شما
آدرس ايميل شما