Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
افشاکننده اسرار آل‌سعود: بن سلمان می‌ترسد کشته شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۰
افشاکننده اسرار درونی آل سعود از شرایط نابسامان ولیعهد سعودی که به ترامپ تکیه کرده بود، خبر داد و اینکه اسرائیلیها امنیت او را تامین می کنند و بن سلمان به شدت نگران است.
افشاکننده اسرار آل‌سعود: بن سلمان می‌ترسد کشته شود
به گزارش تابش کوثر، مجتهد افشاکننده اسرار درونی آل سعود از شرایط نابسامان محمد بن سلمان ولیعهد سعودی که به ترامپ تکیه کرده بود، خبر داد و اعلام کرد: در راستای آنچه قبلا تاکید کردیم که روابط گرمی میان محمد بن سلمان ولیعهد سعودی  و دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا برقرار بوده است، بن سلمان تا آخرین تلاشهای ترامپ برای ماندن در قدرت از جمله حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره هم با وی همراهی کرده است و هر آنچه پول نیاز داشته است برایش فراهم کرده است. گویی از واقعیت و نتیجه حتمی می گریخت و خودش را قانع می کرد که ترامپ به قدرت باز می گردد و برای غیر از آن خودش را آماده نکرده بود.

وی می نویسد: با به قدرت رسیدن جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا، نگرانی و وحشت همدم بن سلمان شده است و یکبار می گوید که به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی متوسل خواهد شد و بار دیگر می گوید که به شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر برای اینکه شفاعتش را نزد بایدن کند، پناه خواهد برد و هنگامی که از محمد بن زاید سئوال می شود می گوید که او هم مانند وی یعنی بن سلمان تخم مرغ هایش را در یک سبد گذاشته است.

افشا کننده اسرار درونی آل سعود تاکید کرد: بن سلمان احمق متوجه نیست که همه برگه های خود را با گره زدن سرنوشتش به ترامپ سوزانده است. بن سلمان باید که نگران و مضطرب باشد زیرا می داند که انتشار گزارش اطلاعات آمریکا درباره جمال خاشقجی یعنی پایانش. وی می داند که بیشتر شخصیت های قوی در دولت جدید و کمیته های کنگره ضد او هستند و همچنین نگرانی بابت توقف تسلیحات جنگ یمن را هم باید به نگرانی هایش افزود که شروع به صحبت برای روی آوردن به گزینه های ترکیه و روسیه و چین کرده است.

مجتهد تاکید کرد: نگرانی از آمریکا تنها وحشت وی نیست و از هر چیزی به شدت هراس دارد و اقداماتی برای حفاظت از خود به عمل آورده است. نیوم را ایجاد کرده است که مکان آرامشش باشد. 

افشا کننده اسرار درونی آل سعود تاکید کرده است که اسرائیلیها امنیت وی را تامین می کند. احمد العسیری افسر ارتباطی با اسرائیلیهاست.

منبع: مهر
کد مطلب: 113566
 


 
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
۲۱ رجب ۱۴۴۲
5 March 2021