Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
کاناوارو پیشنهاد تیم ملی لهستان را رد کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴
مدافع سابق تیم ملی ایتالیا پیشنهاد تیم ملی لهستان برای حضور در این تیم را رد کرد.
کاناوارو پیشنهاد تیم ملی لهستان را رد کرد
به گزارش تابش کوثر،پائولو سوزا، سرمربی سابق تیم لهستان، در دسامبر ۲۰۲۱ سمت خود را ترک کرد. فدراسیون فوتبال لهستان به دنبال یک مربی جدید است تا این تیم را برای حضور در پلی آف برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آماده کند. لهستانی ها در ۲۴ مارس با تیم روسیه در مسکو در ورزشگاه لوژنیکی بازی خواهند کرد، برنده بازی ۲۹ مارس در زمین خود با برنده دیدار سوئد و جمهوری چک دیدار خواهد کرد.

کاناوارو پس از چند روز تأمل، پیشنهاد لهستانی را رد کرد زیرا احساس می کرد زمان کافی برای آماده سازی تیم برای بازی های پلی آف نخواهد داشت. اتحادیه فوتبال لهستان امیدوار است که این مربی از تصمیم خود منصرف شود و در آینده هدایت تیم را بر عهده بگیرد.

کاناوارو ۴۸ ساله است، آخرین بار هدایت تیم "گوانگژو اورگراند" را بر عهده داشت. او همچنین مربی چینی «تیانجین کوانزان» و «النصر» از عربستان سعودی بود.

به عنوان یک بازیکن، کاناوارو برنده توپ طلا (۲۰۰۶) شد. در همان سال به عنوان بخشی از تیم ملی ایتالیا قهرمان جهان شد. در سطح باشگاهی، کاناوارو برای تیم های ایتالیایی ناپولی، پارما، اینتر، یوونتوس، رئال مادرید اسپانیا و الاهلی امارات بازی کرد.

پائولو سوسا بازیکن سابق بروسیا دورتموند در ژانویه هدایت تیم لهستان را که روبرت لواندوفسکی مهاجم بایرن را در ترکیب دارد بر عهده گرفت. اکنون این مربی قرارداد خود را با تیم ملی فوتبال لهستان فسخ کرد تا هدایت فلامنگو را بر عهده بگیرد تا لهستان بدون مربی باشد.ب/۱۱۰


منبع:ایسنا
کد مطلب: 122529
 


 
دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
۱۵ شوّال ۱۴۴۳
16 May 2022