Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
بازتاب هشدار «نجباء» به سفیر انگلیس در رسانه‌های این کشور
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴
روزنامه پرتیراژ انگلیسی با انتشار گزارشی درباره واکنش سخنگوی نُجَباء به مواضع مداخله‌جویانه سفیر انگلیس در بغداد، مدعی شد که این جنبش عراقی در شبکه‌های اجتماعی کمپینی تبلیغاتی علیه دیپلمات‌های غربی سازمان‌دهی کرده است.
بازتاب هشدار «نجباء» به سفیر انگلیس در رسانه‌های این کشور
به گزارش تابش کوثر به نقل از مرکز اطلاع رسانی جنبش نجباء، روزنامه انگلیسی "دیلی‌تلگراف" هشدار سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء به سفیر انگلیس در بغداد را مورد توجه قرار داد.

 منبع یادشده در گزارشی نوشت: پس از آنکه سفیر انگلیس در عراق از مردم این کشور خواست به گروه‌های شبه‌نظامی پشت کنند، «نصر الشِمَّری» سخنگوی جنبش نُجَباء در توییتر به این دیپلمات ارشد هشدار داد تا در مسائلی که از قواره‌اش بزرگتر است دخالت نکند.


دیلی‌تلگراف افزود: این گروه شبه‌نظامی  سپس مجموعه‌ای از پست‌ها را علیه «استفان هیکی» سفیر بریتانیا در پیام‌رسان "تلگرام" منتشر کرد.

 روزنامه پرتیراژ انگلیسی در پایان با اشاره به واکنش مشابه سخنگوی نُجَباء در قبال مواضع نماینده سازمان ملل در عراق، مدعی شد: نُجَباء در شبکه‌های اجتماعی کمپینی تبلیغاتی سازمان‌دهی کرده است تا چهره‌های مخالف خود از جمله دیپلمات‌های غربی را آماج حملات تهدیدآمیز قرار دهد.

منبع: تسنیم
ز/365
کد مطلب: 109398
 


 
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
۱۳ جمادى الثانی ۱۴۴۲
26 January 2021