Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
مهلت یک هفته‌ای کمیسیون شوراها برای ارائه تمام اسناد سرقت از بانک ملی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از بررسی ابعاد سرقت از بانک ملی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و تاکید کرد: یک هفته به مسئولان ذی ربط فرصت داده شد تا همه اسناد و مدارک را به مجلس ارائه کنند.
مهلت یک هفته‌ای کمیسیون شوراها برای ارائه تمام اسناد سرقت از بانک ملی
به گزارش تابش کوثر، علی حدادی ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون ابعاد انتظامی و امنیتی سرقت اخیر از بانک ملی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این جلسه مدیر عامل بانک ملی، مسئول حقوقی بانک مرکزی و رئیس پلیس آگاهی حضور داشتند. ابعاد مختلف سیستم های امنیتی و انتظامی این سرقت مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار کرد: سیستم های امنیتی اشکال و ایرادهایی دارد که گزارش آن باید تهیه و برای کمیسیون امور داخلی کشور ارسال شود. در نهایت مقرر شد تمام ابلاغ هایی که شورای عالی امنیت کشور برای بانک مرکزی و بانک ملی ارسال کرده تا هفته آینده جمع آوری و به همراه اقداماتی که بانک ملی در راستای امنیت سازی انجام داده در قالب یک گزارش به کمیسیون امور داخلی کشور ارائه شود.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، تصریح کرد: یک هفته به مسئولان نام برده فرصت داده شد تا همه اسناد و مدارک را به مجلس ارسال کنند. کمیسیون هفته آینده جلسه‌ای را با حضور وزیر اقتصاد در جهت بررسی این گزارش و مشکلات شبکه های امنیتی و ضرورت به روز رسانی آنها برگزار خواهد کرد.ب/110


منبع:ایسنا
کد مطلب: 126730
 


 
پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
۲۰ محرّم ۱۴۴۴
18 August 2022