Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
ژاوی: سه امتیاز مهم را به دست آوردیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳
سرمربی آبی اناری ها از پیروزی برابر سلتاویگو خوشحال است. او به ستایش از عثمان دمبله پرداخت.
ژاوی: سه امتیاز مهم را به دست آوردیم
به گزارش تابش کوثر، بارسلونا در هفته سی و ششم رقابت های لالیگا به مصاف سلتاویگو رفت و توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست پیدا کند.

ژاوی بعد از بازی گفت: سه امتیاز مهم را به دست آوردیم البته باید تاکید کنم که در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم. باید بهتر از این ظاهر شد. هنوز مشکلاتی داریم که باید برطرف شود. نیاز به صبر و آرامش بیشتری داریم. سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده‌ایم اما هنوز نایب قهرمانی ما قطعی نشده است.

او ادامه داد: هدف من در این بازی این بود که بازیسازی را از عقب آغاز کنیم و به همین خاطر ریکی بویگ را به میدان فرستادم. تیم غائبان بزرگی دارد. پیکه، پدری وبوسکتس را در اختیار نداریم با این حال باید ادامه داد.

دمبله در بازی برابر سلتاویگو درخشید و دو پاس گل داد. ژاوی درباره این بازیکن گفت: دمبله یک بار دیگر توانایی‌های خود را نشان داد. او نه تنها پاس گل می‌دهد بلکه در گلزنی هم به تیم کمک کرده است. دمبله کوتاهی نمی‌کند و نهایت تلاش خود را برای موفقیت تیم انجام می دهد و این همان چیزی است که ما از او می‌خواهیم.

ژاوی در پایان درباره آسیب دیدگی آراخو گفت: در ابتدا خیلی ترسیدیم اما پزشک به ما گفت که چیزی نیست. وضعیت آراخو خوشبختانه خوب است و نگرانی وجود ندارد.ب/110
منبع:ایسنا
کد مطلب: 125542
 


 
پنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱
۱ ذی‌الحجه ۱۴۴۳
30 June 2022