Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
رئیس کمیسیون اصل ۹۰: اگر مدیران به بوی فساد حساس نباشند باید فاتحه مبارزه با فساد را در کشور خواند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ گفت: من به آقای رئیسی هم گفته ام که اگر مدیران شما به بوی فساد حساس نباشند باید فاتحه مبارزه با فساد در کشور را خواند.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰: اگر مدیران به بوی فساد حساس نباشند باید فاتحه مبارزه با فساد را در کشور خواند
به گزارش تابش کوثر، حسن شجاعی در همایش روز جهانی مبارزه با فساد که صبح امروز در وزارت دادگستری برگزار شد با اشاره به گستردگی صلاحیت کمیسیون اصل 90 گفت: دستگاه قضایی می تواتد از توان کمیسیون اصل 90 برای برخورد با افراد خاطی استفاده کند چرا که در صورت عدم پاسخگویی به مکاتبات این کمیسیون، قوه قضائیه می تواند فرد یا نهاد را محکوم کند.
وی ادامه داد: یکی دیگر از توانمندی های کمیسیون اصل 90 استقرار هیأت های بازرسی در تمامی دستگاه‌ها است، همانطور که در حال حاضر یک هیأت بازرسی برای بررسی وضعیت آب در وزارت نیرو مستقر شده است.
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دنبال نقطه زنی در سازمان های مختلف هستیم، گفت: من به آقای رئیسی هم گفته ام که اگر مدیران شما به بوی فساد حساس نباشند باید فاتحه مبارزه با فساد در کشور را خواند. شجاعی تأکید کرد: متأسفانه اراده هایی وجود دارد که مانع از شفافیت می شود و ما نمونه آن را می توانیم در عدم تکمیل سامانه های گمرک ببینم.
انتهای پیام/آ/313
منبع:فارس
کد مطلب: 121564
 


 
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
۱۴ جمادى الثانی ۱۴۴۳
17 January 2022