Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
آقای رئیسی! عده‌ای در شهرستان‌ها به نام شما جولان داده و دلسوزان را تهدید می‌کنند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴
نماینده شهر بابک در مجلس گفت: آقای رئیس جمهور! عده‌ای به نام شما در شهرستان‌ها جولان می‌دهند و دلسوزان را تهدید می‌کنند. اگر یارانتان نیستند از دستگاه‌های امنیتی بخواهید با آنها برخورد کنند.
آقای رئیسی! عده‌ای در شهرستان‌ها به نام شما جولان داده و دلسوزان را تهدید می‌کنند
به گزارش تابش کوثر، مصطفی رضا حسینی قطب‌آبادی در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (سه شنبه 16 آذرماه) گفت: مردم می‌گویند برای ما اصلاح طلب و اصولگرا معنا ندارد، آنچه معنا دارد جمهوری اسلامی، رهبری و ارزش‌های این مرز و بوم است.
نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همه وزرا و همه دولت‌ها متعلق به این کشور هستند،‌ اینکه هر دولت تقصیر را به گردن دولت دیگر می‌اندازد پذیرفتنی نیست. مگر روسای جمهور و کابینه آنها طی سال‌های گذشته از خارج وارد شده‌اند، مگر نه اینکه از فیلتر دستگاه‌های نظارتی عبور کرده و تاییدیه گرفته‌اند. چرا بعد از مدتی همه را جاسوس، دشمن، وابسته به بیگانه و دشمن ملت و کشور معرفی کرده و به حراج می‌گذاریم.
وی افزود: مردم می‌گویند وزیر راه رستم این کار نیست، وقتی هر روز شاهد تجمع و اعتراض در حوزه‌های مختلف از جمله پرسنل بازنشسته هواپیمایی جمهوری اسلامی با بیش از 2 هزار ایثارگر هستیم و هیچ توجهی به آنان نمی‌شود چه پاسخی دارید؟ رضا حسینی خاطرنشان کرد: رئیس سازمان برنامه و بودجه مناسب این جایگاه نیست، کسی که مکرر آیه یأس می‌خواند؛ نداریم، نیست، نمی‌شود، چگونه می‌خواهد مردم را امیدوار به آینده کند. این گراه‌ها برای کیست؟ ایشان را مرخص کنید.
نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای رئیس جمهور! ‌وزیر نفت قدرت مدیریت بر شرکت ملی گاز و مدیرعامل گاز قدرت مدیریت بر گاز استان کرمان را ندارد. هر چه ما برای جذب سرمایه‌گذاران و حل مشکل گاز روستاها اقدام می‌کنیم، آقایان به باد می‌دهند.
وی افزود: آقای دولت! مشکل فرهنگیان عزیز را چه در بحث استخدام و چه تبدیل وضعیت و چه مطالبات حل کنید. نگذارید پایه‌های آموزش و پرورش بی انگیزه و خیلی از نظام ناراضی شوند. رضاحسینی خاطرنشان کرد: آقای وزیر کشاوزری! کشاورزان و دامداران مورد بی‌مهری هستند، شما کجا هستید؟ بیایید و به داد این قشر زحمتکش برسید. دستشان به جایی بند نیست. دارند ورشکست و نسبت به شما بدبین می‌شوند.
نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وظیفه دولت ایجاد شغل است که کاری نمی‌کند، ما نمایندگان هم که تلاش می‌کنیم سرمایه‌گذار و بخش خصوصی را هدایت کنیم تا شغل و اقتصادی شکوفا شود، دستگاه‌های دولتی کمتر همراهی و بعضا سنگ‌اندازی هم می‌کنند.
وی افزود: آقای رئیس جمهور! آیا می‌دانید سن اعتیاد و فساد تا چه حد پایین آمده است؟ آیا می‌دانید چقدر از مردم شب‌ها سر به بالین می‌گذارند و گرسنه‌اند؟ آیا می‌دانید آمار سرقت چقدر افزایش یافته است؟ گرانی و بیکاری کمر خانواده‌ها را شکسته و جوانان را پیر کرده است.
رضاحسینی خاطرنشان کرد: آقای رئیس جمهور!‌ آیا می‌دانید عده‌ای به نام شما و ستادهای شما در شهرستان‌ها جولان می‌دهند، ماها را تخریب می‌کنند و چوب لای چرخ ما می‌گذارند. مسئولان و دلسوزان را تهدید و به نام شما وعده تغییر و تحول می‌دهند. اگر این افراد واقعا ایران شما هستند که باید گفت دارند اختلاف و دودستگی ایجاد می‌کنند و اگر نیستند از دستگاه‌های امنیتی بخواهید آنها را شناسایی و وفق قانون برخورد کنند.
نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای رئیس جمهور! مراقب باشید، مشایی‌ها و فریدون‌های دولت شما در حال شکل‌گیری هستند. به کابینه بگویید که با ما مشورت کنند، ما خیر و صلاح شما را می‌خواهیم. بعضی از وزرا توان حل مشکلات آب‌، برق، دامداری، کشاورزی، ارتباطات و... را ندارند. وی افزود: امروز مشکل اقتصادی، گرانی، زمین‌گیر شدن مردم و عدم توان برنامه‌ریزی برای فردای خود ناشی از آن است که خلاف دستور خدا و قران عمل کرده‌ایم. ربا و نزول را وارد اقتصاد اسلامی کردیم. بانک‌ها حد را گذرانده و سودهای کلان و جریمه‌ها آن هم با پول مردم، ملت را بیچاره کرده‌اند.
رضاحسینی خاطرنشان کرد: بهداشت و درمان مختص شهرهای بزرگ شده است، پزشک متخصص در حوزه‌های انتخابیه نداریم، مردم برای یک درمان باید راهی شهرهای بزرگ شوند. به تقسیم پزشکان اعتراض داریم و خواهان عدالت در این بخش هستیم.
انتهای پیام/آ/313
منبع:فارس
کد مطلب: 121563
 


 
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
۱۴ جمادى الثانی ۱۴۴۳
17 January 2022