Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
شهادت یک فلسطینی در درگیری‌های جنین
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳
نظامیان رژیم صهیونیستی یک جوان 23 ساله فلسطینی را در درگیری‌ها در کرانه باختری به شهادت رساندند.
شهادت یک فلسطینی در درگیری‌های جنین
به گزارش تابش کوثر، «محمد طاهر مرعی» (۲۳ ساله) از اهالی جنین در کرانه باختری صبح امروز (چهارشنبه) در درگیری با نظامیان صهیونیست به شدت زخمی و سپس به شهادت رسید.

بر اساس گزارش «مدار نیوز»، این شهید پسرخاله «براء لحلوح» بوده است که چند روز پیش به دست نظامیان صهیونیستی شهید شد.

بنا به گفته منابع فلسطینی، در درگیری‌های امروز در چند محله جنین که برخی از آنها مسلحانه بود یک فلسطینی دیگر نیز زخمی شد.

یگان ویژه رژیم صهیونیستی دیشب با استفاده از خودروهای دارای پلاک فلسطینی وارد اردوگاه جنین شدند و چندین منزل را محاصره کردند که درگیری‌ها در پی آن آغاز شد. چندین فلسطینی بازداشت و مورد بازجویی میدانی قرار گرفتند.

در همین ارتباط، جنبش جهانی دفاع از کودکان فلسطین از تشدید تجاوزات صهیونیست‌ها علیه کودکان فلسطینی در کرانه باختری و قدس اشغالی خبر داد.

جنبش جهانی دفاع از کودکان فلسطین در گزارشی اعلام کرد که در شش ماه گذشته از آغاز سال جدید میلادی، ۱۵ کودک و نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده‌اند.

در این گزارش آمده است که بیشترین میزان تجاوزات صهیونیست‌ها علیه کودکان فلسطینی در استان جنین بوده و طی آن پنج کودک به شهادت رسیده و شش کودک زخمی شدند و نظامیان صهیونیست شش خانه فلسطینی را تخریب و ده‌ها کودک را آواره کردند.ب/110


منبع:فارس
کد مطلب: 126937
 


 
پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
۲۰ محرّم ۱۴۴۴
18 August 2022