Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
چهارده کشته و زخمی در تیراندازی‌های یک روز آمریکا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۱
رسانه‌های آمریکایی خبر دادند، در نتیجه خشونت‌های مسلحانه روز یکشنبه در سه ایالت اوهایو، ایندیانا و نیویورک حداقل چهار نفر کشته و ده آمریکایی زخمی شدند.
به گزارش تابش کوثر،در ادامه ناکامی مقام‌های آمریکایی برای مقابله با خشونت‌های مسلحانه در این کشور، رسانه‌ها از کشته شدن دستکم چهار نفر در تیراندازی‌های ۲۴ ساعت گذشته خبر دادند.

شبکه «ان‌بی‌سی» گزارشی درباره خشونت مسلحانه در شهر کلمبوس ایالت اوهایو منتشر و در آن به بیانیه اداره پلیس این شهر استناد کرد.

طبق این گزارش، در نتیجه تیراندازی یکشنبه شب (به وقت محلی) در جاده «ساوت همپتون» شهر کلمبوس ایالت اوهایو، یک نفر جان خود را از دست داد.

طبق بیانیه پلیس کلمبوس، تیراندازی ساعت ۲۲:۱۳ شب یکشنبه رخ داد و تحقیقات درباره این تیراندازی مرگبار ادامه دارد.

خشونت مسلحانه روز یکشنبه در آمریکا، در شهر ایندیاناپولیس ایالت ایندیانای این کشور هم تلفات بر جا گذاشت.

بنا بر گزارش شبکه «ویش تی وی»، پلیس ایندیاناپولیس اعلام کرد که یکشنبه شب در نتیجه دو تیراندازی جداگانه در این شهرسه نفر کشته شدند.

طبق اعلام پلیس ایندیاناپولیس، اولین خشونت مسلحانه در ساعت ۲۱:۴۰ در خیابان ۳۵ شرقی این شهر رخ داد که طی آن دو نفر هدف گلوله قرار گرفتند.

تیراندازی دوم در ایندیاناپولیس، ساعت ۲۳:۰۵ یکشنبه در خیابان نیویورک شرقی این شهر توسط یک ضارب انجام گرفت.

پلیس این شهر آمریکا، به جزئیات بیشتری از این دو تیراندازی، ضارب یا ضاربان و انگیزه این خشونت‌ها مسلحانه اشاره نکرد.

این تنها خشونت‌ مسلحانه روز یکشنبه در آمریکا نبود. رسانه‌های آمریکایی بامداد دوشنبه (به وقت ایران) از یک تیراندازی کور در شهر نیویورک خبر داده بودند.

طبق این گزارش‌ها، دو مرد که ماسک به‌صورت داشتند به روی عابران پیاده در خیابانی در این شهر آمریکا آتش گشودند و حداقل ۱۰ نفر مجروح شدند.
منبع:فارس
ر/111
کد مطلب: 117586
 


 
شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
۱۱ صفر ۱۴۴۳
18 September 2021