Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
مناطق جولان ‫فرصت طلبان و نفوذی‌ها با جهاد تبیین ناامن می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳
یک مدرس دانشگاه گفت: با جهاد تبیین، مناطق جولان ‫فرصت طلبان و نفوذی ها ناامن می‌شود. لذا به فرموده رهبر معظم انقلاب «امروز همه‌‌ ما بایستی در میدان تبیین حرکت بکنیم».
مناطق جولان ‫فرصت طلبان و نفوذی‌ها با جهاد تبیین ناامن می‌شود
به گزاش تابش کوثر، آرش پاک اندیش پژوهشگر و مدرس دانشگاه و عضو اندیشکده حکمرانی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار هیئات دانشجویی در روز اربعین گفت: با جهاد تبیین، مناطق جولان ‫فرصت طلبان و نفوذی ها ناامن می‌شود. لذا به فرموده رهبر معظم انقلاب «امروز همه‌‌ ما بایستی در میدان تبیین حرکت بکنیم». وی افزود: ‏جریان نفوذ از طریق هویت سازی و تثبیت موقعیت با رخنه در سیستم به دنبال ایجاد اختلال سیستماتیک و حذف انقلابیون اصیل و مومن هستند.‏
تهدید دهه پنجم انقلاب نفوذی ها و فرصت طلبان هستند که با تخطئه جوانان انقلابی به تکمیل ‫نفوذ جریانی دشمن کمک می کنند. این مدرس دانشگاه با بیان اینکه مهمترین راهبرد برای ایجاد یک تمدن انقلابی و اسلامی در گام دوم، داشتن روحیه انقلابی و عمل جهادی است، اظهار داشت: امید آفرینی، عدالت، مبارزه با فساد و تکیه بر توان داخلی از مهمترین اهداف یک دولت انقلابی است. توجه به چشم انداز انقلاب، راه طی شده و شرایط امروز، مهمترین ظرفیت‌ها، فرصت‌ها، تهدیدها، انقلابی بودن و پیشگامی جوانان از جمله موارد مهم و کلیدی ‫بیانیه گام دوم انقلاب است.
وی افزود: شبکه اغواگری که در بستر جریان تحریف از ابتدای انقلاب تاکنون با شدت و ضعف در مقاطع مختلف شکل گرفته از طریق عملیات روانی و رخنه در ساختار تصمیم سازی و تصمیم گیری و یارگیری از عناصر فرصت طلب، به دنبال از میدان خارج کردن جوانان مومن انقلابی است تا موتور محرکه انقلاب از کار بیفتد.
تحریف یک عملیات تاکتیکی و ترفندی همیشگی است که در جبهه باطل به کار می‌رود. پاک‌اندیش گفت: زمانی که رهبر معظم انقلاب هشدار می‌دادند که « به مذاکرات و قول و قرار‌های آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها خوشبین و دلخوش نباشید و دشمن وقتی خرش از پل بگذرد به ریش شما می‌خندد و با سوءاستفاده از خلل و فرج برجام و با فریبکاری زیر قول و قرارهایش می‌زند»! ، همان موقع جناب ظریف و دوستانش امضای جان کری را تضمین دانستند و استراتژی اصلی آمریکا در مورد ایران، که همان وادار کردن تهران به توقف یا کاهش رفتار مقاومتی خود در منطقه از طریق فعال کردن مجموعه ای از ابزارهای ترکیبی اطلاعاتی و مذاکراتی بود را کلید زدند.
وی افزود: اعتراف شبیه رسوایی جواد ظریف به عدم اطلاع از محتوای برجام که موجب تحمیل خسارت محض به کشور شد، فقدان باور عمیق ایشان به مبانی گفتمان امام و انقلاب را عریان نمود و خودباختگی به غرب را که از جمله ویژگی "تقی زاده"هاست را به تصویرکشید.
این مدرس دانشگاه یادآور شد: حسن روحانی و جواد ظریف به سبب غرق شدن در فضای فکری مهره های هرز شده و دلبسته به آمریکا با چاه برجام مسبب سرایت پروژه نفوذ به زیرساخت های حساس کشور شدند.
جریان شیفته غرب با رویکرد وابسته گرایی ضمن تکیه بر بازوهای رسانه ای خود طی 8 سال اخیر با بزک کردن چهره امریکا بدون توجه به توان داخلی کشور صرفاً با توهین و تحقیر منتقدان دلسوز در جهت ناامیدی مردم و تکمیل پازل دشمن گام برداشت.
وی گفت: رشد اقتصادی صفر درصدی محصول دیپلماسی منفعلانه روحانی- ظریف در برابر زیاده خواهی دشمن بود. دوران واگذاری امتیازات یکجانبه از جیب مردم ایران به بیگانه تمام شده و به حول و قوه الهی به همت دستگاه قضا شاهد محاکمه گاندوهای سیاسی و اقتصادی باشیم.
انتهای پیام/133/1
منبع:فارس
کد مطلب: 119862
 


 
پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
۵ جمادى الأول ۱۴۴۳
9 December 2021