Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
اختصاص اعتبارات قابل توجه برای ایجاد اشتغال در کردستان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹
مدیر طرح‌های سرمایه‌گذاری در برنامه‌های اشتغال فراگیر و روستایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص اعتبارات قابل توجهی به استان کردستان در سال «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» خبر داد و گفت: این اعتبارات با هدف حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصت‌های جدید شغلی درنظر گرفته شده است.
اختصاص اعتبارات قابل توجه برای ایجاد اشتغال در کردستان
به گزارش تابش کوثر، رامین اسدی در جمع مدیرکل و کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، جذب این اعتبارات را نیازمند تشکیل تیم منسجم و فراهم سازی زیرساخت‌های لازم از جمله سامانه‌های الکترونیکی برای پذیرش متقاضیان این تسهیلات دانست و اظهار داشت: باید تسهیلگری لازم در فرایند پرداخت تسهیلات انجام شود تا شاهد کندی در جذب اعتبارات در کردستان نباشیم.

وی خواستار اطلاع‌رسانی گسترده از طریق صدا و سیما و رسانه‌ها برای اطلاع متقاضیان از چگونگی پرداخت این تسهیلات شد و افزود: هماهنگی لازم با استاندار کردستان انجام و مقرر شده است فرمانداران شهرستان‌های استان، اهتمام لازم در خصوص جذب این تسهیلات را به عمل آورند.

دراین نشست فرزاد پیشکاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اعلام آمادگی کامل برای جذب اعتبارات اشتغالزایی درنظر گرفته شده برای کردستان، اظهار امیدواری کرد با همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها و بانک‌ها بتوانیم طرح‌هایی با اولویت دانش بنیان از محل این تسهیلات در استان راه‌اندازی و به بهره‌برداری برسانیم.

پیشکاری خاطرنشان کرد: دولت و به ویژه وزارت مردم، توجه ویژه‌ای به اشتغال و سرمایه‌گذاری در کردستان دارد و این ظرفیت باید در استان به نحو مطلوب به بهره برداری برسد.ب/110منبع:خبرگزاری صدا و سیما
کد مطلب: 125658
 


 
پنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱
۱ ذی‌الحجه ۱۴۴۳
30 June 2022