Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
دبیر هیات فوتبال تهران:تسویه حساب‌های مالی انجام نشده است/ سعی می‌کنیم بادران در تهران بماند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵
دبیر هیات فوتبال استان تهران توضیحاتی را در خصوص روند انتقال امتیاز بادران به شمس آذر قزوین ارائه کرد.
دبیر هیات فوتبال تهران:تسویه حساب‌های مالی انجام نشده است/ سعی می‌کنیم بادران در تهران بماند
به گزارش تابش کوثر، عباس تیموری در مورد فروش امتیاز باشگاه بادران به شمس آذر قزوین اظهار داشت:هفته گذشته نامه‌ای را ازباشگاه بادران دریافت کردیم که خواهان انتقال و واگذاری امتیاز به باشگاه شمس آذر قزوین بودند.
وی افزود: روند نقل و انتقال امتیاز یک باشگاه یک پروسه اداری دارد. یک مرحله موافق هیات فوتبال استان و مرحله بعدی بحث کمیسیون ماده5 و موافقت اداره ورزش و جوانان آن استان است. در نامه اول بادران مخالفت خودمان را با خروج امتیاز این باشگاه اعلام کردیم. دوست داریم این باشگاه در تهران به فعالیت خودش ادامه بدهد. کما اینکه در رده پایه‌ها مشغول فعالیت است. این باشگاه در نامه‌ای که زده بحث مشکلات اقتصادی و شرایط کرونایی را مطرح کرده است.
در ادامه کار مراحلی مانند تسویه حساب‌های مالی بازیکنان و... وجود دارد که بادران هنوز انجام نداده است. دبیر هیات فوتبال استان تهران در مورد اینکه اگر بادران این مراحل را انجام بدهد، با خروج امتیاز موافق می شود، گفت: ابتدا باید شرایطی ایجاد شود که این باشگاه خارج از بحث انتقال امتیاز، حداقل تسویه حساب‌هایش را انجام بدهد تا افرادی نامه نگاری و مراجعه نکنند. البته این باشگاه خوش حساب است.
وی افزود: بحث ماده‌های بازیکنان و درصدهایی که هیات‌های استانی از قراردادهای یک باشگاه بر می‌دارند مطرح است. بعد از اینکه این مسائل انجام شد، حتما بررسی و با مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران مطرح می‌کنیم که به جمع بندی برسیم. نهایت سعی ما این است که بادران در تهران حفظ شود اما در غیر این صورت تصمیم دیگری می‌گیریم.
تیموری که با برنامه تهران ورزشی صحبت می کرد در مورد اینکه تیم شمس آذر قزوین برای مسابقات فصل جدید لیگ دسته اول در ایفمارک تست داده و لیست خودش را هم ارائه کرده، گفت: هم شمس آذر به عنوان خریدار و هم بادران به عنوان واگذار کننده امتیاز، برای طی کردن روند مراحل اداری خیلی دیر اقدام کردند. باید این کار را حدود 2ماه پیش انجام می‌دادند. مبایعه‌نامه بین‌آن‌ها حدود 3ماه پیش ردوبدل شده است. باید در خرداد یا تیر اقدام می‌کردند.
وی تصریح کرد: الان هیات فوتبال استان تهران و سازمان لیگ سردرگم هستند. نمی‌دانیم با چه تیمی باید نامه نگاری کنیم. تیم‌های لیگ یکی موضوع معرفی زمین و قرارداد بازیکنان را دارند. همه با سردرگمی مواجه هستیم. متاسفانه باب شده تمام مسائل به دقیقه90 موکول می‌شود. دبیر هیات فوتبال استان تهران گفت: شمس آذر هم به این امید امتیاز را خریده که در استان قزوین سرمایه گذاری و علاقه‌مندانی را جذب کند. این مسائل شرایط را سخت می‌کند.
روز گذشته با مدیران بادران و رئیس هیات فوتبال استان قزوین برای حل این موضوع جلسه داشتیم. امیدواریم هرچه زودتر به جمع بندی خوبی برسیم.
انتهای پیام/133/1
منبع:فارس
کد مطلب: 119843
 


 
پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
۵ جمادى الأول ۱۴۴۳
9 December 2021