Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
بالا گرفتن رقابت بحرین با آمریکا؛ مالکیت میلان عربی می‌شود؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷
نشریه ایتالیایی در گزارشی به نزدیک شدن شرکت بحرینی برای خرید میلان خبر داد.
بالا گرفتن رقابت بحرین با آمریکا؛ مالکیت میلان عربی می‌شود؟
به گزارش تابش کوثر، باشگاه میلان ایتالیا این روزها در آستانه قهرمانی در این فصل از سری آ قرار دارد و به غیر حساسیت نتایج دو بازی باقی مانده این فصل سری آ خارج از گود نیز درباره مدیریت آینده این باشگاه پرافتخار ایتالیا تصمیم گیری بزرگی گرفته خواهد شد.

شرکت بحرینی ماه گذشته برای خرید باشگاه میلان با شرکت چینی وارد مذاکره شد و گفته می شد تمام توافقات برای انتقال مالکیت روسنری به بحرین انجام شده ولی هفته گذشته ورود شرکت آمریکایی الیوت به این رقابت معادلات را بهم ریخت.

شرکت آمریکایی سابقه باشگاه داری را دارد و رسانه های ایتالیایی از هفته گذشته از برگشتن ورق به نفع آمریکایی ها خبر دادند.

اما نشریه «گازتا دلو اسپورت» امروز در گزارشی به نزدیک شدن شرکت بحرینی برای خرید باشگاه میلان خبر داد. طبق گزارش این رسانه بحرینی ها با افزایش دادن رقم خرید باشگاه گوی سبقت را از آمریکایی ها ربودند و دوباره گزینه اول مالکیت میلان شدند.

پیش از این شرکت بحرینی رقم یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون یورو را برای خرید میلان ارائه کرده بود ولی به خاطر کنار زدن شرکت آمریکایی این رقم را افزایش داده است.

نشریه گازتا اعلام کرد شواهد نشان می دهد شرکت بحرینی در چند هفته آینده مالک جدید باشگاه میلان خواهد شد. میلان اکنون با ۸۰ امتیاز صدرنشین سری آ است و تنها به ۴ امتیاز نیاز دارد تا قهرمانی اش را جشن بگیرد.ب/110منبع:فارس
کد مطلب: 125567
 


 
پنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱
۱ ذی‌الحجه ۱۴۴۳
30 June 2022