Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
مجیدی: من و بازیکنان تصمیم گرفتیم اصلا به مشکلات فکر نکنیم/ چه فرقی بین بازیکنان الهلال و تیم ملی سوریه است؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:10 روز پیش تیم ملی سوریه در ایران بازی کرد، چه فرقی بین بازیکنان تیم ملی سوریه و الهلال است؟
مجیدی: من و بازیکنان تصمیم گرفتیم اصلا به مشکلات فکر نکنیم/ چه فرقی بین بازیکنان الهلال و تیم ملی سوریه است؟
به گزارش تابش کوثر، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و الهلال عربستان اظهار داشت:خیلیی خوشحالم که در باشگاه الوصل کار کردم چون خاطرات خوبی از این تیم دارم. از همه مهمتر این است با فرد خوبی مثل کاپیتان راشد مدیر این باشگاه کار کردم. جا دارد از باشگاه الوصل امارات تشکر کنم چون در این یک هفته تمام اختیارات را در اختیار ما گذاشتند وبا ما کمال همکاری را کردند.

وی افزود: ما می دانیم بازی بسیار سختی را داریم و از نظر من تیم الهلال بهترین تیم عربستان است.ما سعی کردم در هفته گذشته روی تمام نقاط این تیم کار کنیم و امیدوارم فردا بتوانیم بازی خوبی ارائه کنیم.باید رو راست بگویم که با مشکلات و کارشکنی زیادی به این بازی رسیدیم ولی قاطعانه به هواداران استقلال می گویم که مطمئن باشند بازیکنان تیم ما با تمام وجود فردا برای تیم و آنها بازی خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص مشکلات تیمش و اینکه یک بازیکن و مربی بدنساز به کرونا مبتلا شده اند گفت: نه تنها من بلکه همه بازیکنان تیم تصمیم گرفته ایم اصلا به مشکلات فکر نکنیم و تمام تمرکز ما روی بازی فردا است. سوالات زیادی در ذهن ما است که بدون جواب است.

مجیدی خاطرنشان کرد:دوره مقدماتی این مساببقات در عربستان برگزار شد و ما در گروه بسیار سختی بودیم. همانجا از فدراسیون فوتبال عربستان تشکر کردم چون بازی ها به بهترین شکل برگزار شد و ما با زحمت بازیکنان به عنوان تیم اول صعود کردیم.الان حق ما است در خانه خودمان بازی کنیم ولی اینکه چرا در ایران بازی نمی کنیم جوابش را من نمی دانم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال یادآور شد:۱۰ روز پیش تیم ملی سوریه در ایران بازی کرد، چه فرقی بین بازیکنان تیم ملی سوریه و الهلال است؟ ما دبی را انتخاب کردیم چون ایرانی های زیادی دارد اما بازی فردا هم بدون تماشاگر شده است. اگر فردا هم بازی را ببریم در دور بعد دوباره باید در عربستان بازی کنیم. من دلیل این مسائل را نمی دانم. ب/۱۱۰


منبع: فارس
کد مطلب: 118914
 


 
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۳
16 October 2021