Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
پیگیری ۷۰ درصد مباحث اقتصادی در پایتخت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱
سردار رحیمی با اشاره به اینکه افزون بر ۷۰ درصد پرونده های اقتصادی کشور در تهران پیگیری می‌شود، گفت: پلیس با سختکوشی و صداقت، پرونده‌های سنگینی را به ثمر و نتیجه رسانده‌ است.
پیگیری ۷۰ درصد مباحث اقتصادی در پایتخت
به گزارش تابش کوثر، فرمانده انتظامی تهران بزرگ روز یکشنبه در آیین معارفه رئیس پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی با بیان این مطلب افزود: مفسدان اقتصادی در واقع اقتصاد کشور را به تباهی و فساد می‌کشانند؛ باید با این افراد مقتدارنه برخورد شود چرا که تخلف این افراد در حوزه اقتصادی علاوه بر مشکلات اقتصادی معضلاتی را در حوزه‌های دیگر نیز برای مردم ایجاد می‌کند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه اجازه نخواهیم داد خواب دشمنان در ایجاد نابسامانی در اقتصاد کشور تعبیر شود و برخورد با مفسدان اقتصادی در صدر اولیت‌های کاری پلیس قرار دارد گفت: مفسدان اقتصادی با احتکار مایحتاج مردم در حقیقت در کنار دشمنان قسم خورده این مردم در مقابل هم وطنان خود صف آرایی کرده اند و مفسدان و محتکران اقتصادی در واقع ستون پنجم دشمنان قسم خورده ملت هستند.

سردار رحیمی اضافه کرد: امروز جنگ اقتصادی مهم‌ترین حربه و تهدید دشمنان علیه کشور می‌باشد و دشمنان همه توان خود را در عرصه اقتصادی برای به زانو در آوردن نظام جمهوری اسلامی ایران پای کار آورده اند.

وی اظهار داشت: در سال‌های اخیر شاهد آن هستیم که در طلیعه سال نو مقام معظم رهبری با اعلام شعار سال، خط و مشی و راهبرد اصلی کشور را مشخص می‌کند و در سال‌های اخیر محور نامگذاری‌های صورت گرفته، اقتصاد پایه بوده است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی علیرغم نوپا بودن آن سهم عمده‌ای در برخورد و مقابله با مفسدان اقتصادی و سوداگران بازار ارز و دلار داشته است، گفت: این پلیس قدرتمندانه با تدابیر فرمانده محترم انتظامی کشور مقتدرانه و حرفه‌ای کار‌های بزرگی را در برخورد با مفسدان اقتصادی رقم زده است.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه دستگیری سارقان صندوق امانات بانک ملی توسط کاراگاهان زبده پلیس آگاهی پایتخت اقدامی بزرگ و تحسین برانگیز است، گفت: کشف این سرقت بزرگ مایه مباهات است و جزئیات بیشتر این پرونده به محض استرداد محکومین باقیمانده به کشور اطلاع رسانی خواهد شد.ب/110منبع:خبرگزاری صدا و سیما
کد مطلب: 126707
 


 
پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
۲۰ محرّم ۱۴۴۴
18 August 2022