Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
بازدید سرزده رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور از پزشکی قانونی البرز
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶
رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور به همراه حسین شمسیانی مشاور عالی سازمان، به صورت سرزده از پزشکی قانونی استان البرز بازدید کردند.
بازدید سرزده رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور از پزشکی قانونی البرز
به گزارش تابش کوثر، رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور به همراه حسین شمسیانی مشاور عالی سازمان، به صورت سرزده از پزشکی قانونی استان البرز بازدید کردند.

مسجدی در این بازدید ضمن دیدار با مراجعین مرکز از نحوه خدمت رسانی و پاسخ به استعلامات قضایی آنان در قالب نرم افزار تخصصی مطلع شد.

وی همچنین در گفتگو با همکاران بخش معاینات اداره کل پزشکی قانونی استان البرز، نواقص و مشکلات استفاده از نرم افزار تخصصی را در این مرکز بررسی و برای رفع این نواقص و تسریع پاسخدهی به درخواست‌های ارباب رجوع دستورات لازم را صادر کرد.

گفتنی است دیدار با ارباب رجوع، نشست با کارکنان استان البرز، بیان مشکلات و کاستی‌های مرکز و نیز ارائه راهکار‌های رفع این مشکلات از عمده برنامه‌های بازدید سرزده مسجدی از اداره کل پزشکی قانونی استان البرز بود.

یادآور می‌شود اتوماسیون تخصصی سازمان نرم افزاری یکپارچه در بخش‌های تخصصی و فنی است که در چهار فاز طراحی و مهم‌ترین فاز آن در بخش معاینات بالینی در مراکز پزشکی قانونی سراسر کشور راه اندازی شده است.

با فراهم شدن کامل زیر ساخت‌ها و رفع برخی موانع، اتوماسیون تخصصی به زودی در سایر بخش‌های فنی همچون تشریح، آزمایشگاه و کمیسیون‌ها نیز عملیاتی و اجرا می‌شود. با اجرای کامل نرم افزار تخصصی در نوع خدمت رسانی و پاسخدهی به مراجعات تحول قابل توجهی ایجاد خواهد شد که بهبود خدمت رسانی به ارباب رجوع را به همراه دارد.

از مهمترین مزایای استفاده از نرم افزار تخصصی در پزشکی قانونی می‌توان به اتصال به سیستم ثبت احوال (کمک به بحث احراز هویت)، صرفه جویی در هزینه ها، کاهش تردد ارباب رجوع، جلوگیری از جعل و تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها اشاره کرد. ب/۱۱۰منبع: فارس
کد مطلب: 121496
 


 
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰
۱۴ جمادى الثانی ۱۴۴۳
17 January 2022