Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
رئیس پلیس تهران بزرگ
هفته قوه قضایی بهانه‌ای برای قدردانی از عدالت گستران دستگاه قضایی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
با اشاره به اینکه تعامل دستگاه قضا و پلیس زمینه ساز ارتقای امنیت و آرامش در جامعه است، عنوان داشت: تعاملات و همکاری‌های دستگاه قضا و فراجا امروز بیش از هر زمان دیگری است و این تعامل و همکاری می‌تواند نقطه عطفی در ارتقای امنیت و آرامش جامعه باشد.
هفته قوه قضایی بهانه‌ای برای قدردانی از عدالت گستران دستگاه قضایی است
به گزارش تابش کوثر، سردار "حسین رحیمی" فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تبریک هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی، بیان داشت: امروز قوه قضائیه سهم عمده‌ای در مقابله و مبارزه با آسیب ها، ناهنجاری‌ها و جرائم ایفا می‌کند و بطور حتم همکاری پلیس و دستگاه قضا می‌تواند تاثیر بسزایی در مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی داشته باشد.


وی با اشاره به اینکه تعامل دستگاه قضا و پلیس زمینه ساز ارتقای امنیت و آرامش در جامعه است، عنوان داشت: تعاملات و همکاری‌های دستگاه قضا و فراجا امروز بیش از هر زمان دیگری است و این تعامل و همکاری می‌تواند نقطه عطفی در ارتقای امنیت و آرامش جامعه باشد.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه فراجا و دستگاه قضا دو مولفه اصلی تامین امنیت و آسایش جامعه هستند، عنوان داشت: امروز دستگاه قضا و فراجا همراه و همگام با هم در راستای خدمتگزاری هرچه بهتر و بیشتر به مردم پای کار آمده اند تا با کسانی که امنیت، آرامش اجتماعی، اقتصادی و ... را خدشه دار می‌کنند برخورد نمایند که در این مسیر شاهد زمین گیر شدن بسیاری از عناصر دانه درشت از جمله سلطان سکه و ... بوده ایم.

سردار رحیمی با اشاره به حضور قاضی القضات رئیس محترم دستگاه قضا در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، بیان داشت: حضور آیت الله محسنی اژه‌ای در ستاد فرماندهی تهران بزرگ موید تعامل، همکاری و همدلی ناجا و دستگاه قضا برای مقبله جدی با پلشتی هاست.


فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: امروز مقابله با جرائم اقتصادی، فرهنگی و... می‌تواند زمینه ساز ارتقا و رشد و بالندگی جامعه را در پی داشته باشد که در این زمینه فراجا و دستگاه قضا پیشتاز و پیشقدم هستند.


سردار رحیمی با اشاره به اینکه باید روحیه امید در لایه‌های مختلف جامعه تسریع داده شود، عنوان داشت: بطور حتم برخورد با جرائم و ناهنجاری‌ها و دستگیری مجرمان نشان دهنده عزم جدی دستگاه قضا و پلیس برای دفاع از حقوق عامه مردم می‌باشد. ب/۱۱۰منبع: خبرگزاری دانشجو
کد مطلب: 126833
 


 
پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
۲۰ محرّم ۱۴۴۴
18 August 2022