Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
بازداشت زن میانسال آمریکایی از سوی پلیس کنگره
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۲
پلیس آمریکا یک زن میانسال را که قصد ورود به مناطق ممنوعه در زمان تحلیف رئیس جمهور منتخب را داشت، بازداشت کرد
بازداشت زن میانسال آمریکایی از سوی پلیس کنگره
به گزارش تابش کوثر، پلیس آمریکا امروز (یک شنبه) یک زن میانسال را که قصد ورود به مناطق ممنوعه در زمان تحلیف «جو بایدن» را داشت، بازداشت کرد.

این زن ۶۳ ساله در اولین ایست بازرسی پلیس آمریکا را فریب داده و خود را افسر پلیسی جا زده بود که در کارزار «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی آمریکا، نیز شرکت داشته است.

اما پلیس آمریکا در ایستگاه بعدی او را شناسایی و دستگیر کرد. گفته می‌شود این زن میانسال یک مدال پلیس نظامی آمریکا را نیز به همراه داشته است.

او همچنین به پلیس گفته «یک افسر پلیس و عضوی از کابینه» بوده است. افسر پلیس به او دستور داده تا ماشینش را به کنار جاده ببرد، اما او سرپیچی و فرار کرده است. پلیس چندین بار به او تذکر داده تا توقف کند، اما او توجهی نداشته تا پلیس او را در «میدان کلمبوس» بازداشت کرده است.

حدود ۲۰ هزار نیروی امنیتی گارد ملی آمریکا برای تامین امنیت مراسم تحلیف بایدن در شهر واشنگتن دی‌سی مستقر شده‌اند. این تعداد نیروی امنیتی، سه برابر مجموع نیروهای نظامی آمریکایی است که در عراق و افغانستان و سوریه حضور دارند.

این تعداد نیروی امنیتی به علت ماجرای پیش آمده در هفته گذشته و یورش به ساختمان کنگره در واشنگتن دی‌سی مستقر شده اند تا امنیت مراسم تحلیف را تامین کنند.

به تازگی فرمانده گارد ملی آمریکا به اعضای مستقر در واشنگتن دی‌سی مجوز استفاده از تسلحیات مرگبار را داده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران
کد مطلب: 113431
 


 
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
۱۹ رجب ۱۴۴۲
3 March 2021