Share/Save/Bookmark
توصيه مطلب
۰
 
عربستان خواهان میزبانی لیگ قهرمانان آسیا/شرایط علیه تیم‌های ایران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰
با اعلام یک روزنامه عربستانی، این کشور به دنبال گرفتن میزبانی مراحل حذفی و فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا است.
عربستان خواهان میزبانی لیگ قهرمانان آسیا/شرایط علیه تیم‌های ایران
به گزارش تابش کوثر، در شرایطی که کشور ایران به دلیل تحریم‌ها و مسئله حق پخش در یک سال گذشته از میزبانی بازی‌های بین المللی محروم بوده است، ظاهراً این مشکل قرار است ادامه دار باشد.

روزنامه «الشرق الاوسط» عربستان خبر داد فدراسیون فوتبال این کشور در حال بررسی ارسال درخواست میزبانی بازی‌های مراحل حذفی و فینال لیگ قهرمانان آسیا است.

شیوع ویروس کرونا و مطرح شدن مسائل بهداشتی، یک بار دیگر باعث شد تا کنفدراسیون فوتبال آسیا بر برگزاری مراحل حذفی به صورت متمرکز تاکید کند. این موضوع روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای در سایت کنفدراسیون آسیا قطعی شد.

عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم در سه گروه میزبان بود و حالا با حضور النصر و الهلال در مرحله یک هشتم، قصد دارد شرایط میزبانی را به سود نمایندگان خود پیش ببرد.

الشرق الاوسط همچنین اعلام کرد به دلیل شیوع کرونا، ممکن است بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ هم به صورت متمرکز در دو کشور برگزار شود؛ هرچند صحبت در این مورد خیلی زود است.

پرسپولیس، استقلال و تراکتور سه نماینده ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ هستند که باید به ترتیب به مصاف استقلال تاجیکستان، الهلال و النصر عربستان بروند.


منبع: مهر
کد مطلب: 117419
 


 
شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
۱۱ صفر ۱۴۴۳
18 September 2021